Moderní nadčasový design

Praktičnost a funkčnost

Kvalitní a odolné materiály

Záruka absolutní spokojenosti

Interiéry

Protože na prostoru kolem vás záleží

Potřebujete projektové řešení vašeho interiéru nebo schodiště? Nedokážete si představit jak bude Vaše kuchyň vypadat? Nejste si jistí zda li jste zvolili správné barvy v interiéru?

Neváhejte poslat poptávku. Zavolejte. Zeptejte se. Náš tým Vám rád poradí, které řešení bude pro Vás to pravé. Hledáte výrobce Vašeho řešení? Spolupracujeme s ověřenými a kvalitními českými výrobci.

1. rovina

Z pohledu návrhářského

Chcete návrh ve 2D nebo 3D s fotorealistickými vizualizacemi?

Ne vždy je nutné tvořit složitý trojrozměrný pohled na součást, která není podstatná a postačí řešení 2D (pohledy na stěny, půdorys a jiné detaily). Na druhou stranu někdy není vhodné součást zobrazit pouze v určitých plochých 2D pohledech, ale je nutné jí vyobrazit trojrozměrně tedy 3D pro lepší představu.

U složitějších projektů např. kanceláří, restaurací a jiných komerčních prostor je více než vhodné si nejprve odsouhlasit tzv. dispozici, nejčastěji půdorysné rozmístění prvků v interiéru a až po konzultacích se soustředit na samotné 3D. Opačný postup je zdlouhavý a časově náročný. Některé projekty typu kuchyně, obývací pokoje, pokojíčky pro děti je více než vhodné naprojektovat rovnou v 3D prostoru, protože musí na první pohled zaujmout. To stejné platí o schodištích a jiných dřevostavbách, které zase musí splňovat normy, průchody, průhyby atd. a je třeba si průběžně kontrolovat kolizi jednotlivých prvků a součástí. To ve 2D nikdy neuvidíte a snadno se dá splést či na něco zapomenout.

Výraznou podporou projektového řešení jsou fotorealistické vizualizace. Jsou sice z výše uvedených časově nejnáročnější, ale jejich věrohodnost a přesvědčivost má významný podíl při rozhodování o budoucí podobě realizace.

2. rovina

Z pohledu realizačního

Tedy realizace projektu nikoliv provádění stavby. Projekty mohou mít formu částečnou, komplexní a výrobní. Za částečnou lze považovat obecný návrh, studii nebo koncept. Ať už se jedná o 2D nebo 3D. Komplexní pojetí návrhu se vyznačuje základním návrhem obohaceným o další typy pohledů, upřesnění, obrázkové přílohy a doporučení, přičemž výrobní je absolutním vrcholem s nejpřesnějšími informacemi a technologicko-technickými postupy.

Jste firma a hledáte projektanta ke spolupráci? Klikněte zde.