okénko fotografa

Co Vám mohu nabídnout?

Jako profesionální fotograf vím, že zákazník očekává kromě kvalitních fotografií také diskrétnost a spolehlivost. Jsem člověk, který si je vědom toho, že mnohdy zachází s citlivými situacemi, a proto umím zachovat tajemství. Snažím se být pro Vás průbojný a komunikativní, abych Vám mohl nabídnout co nejlepší služby. Mým cílem je zachytit ty nejkrásnější momenty a poskytnout Vám vzpomínky, které budete moci sdílet s rodinou a přáteli.

Jako svatební fotograf jsem měl to štěstí fotografovat už mnoho svateb a získat cenné zkušenosti, které mi umožňují zachytit nejkrásnější okamžiky vašeho velkého dne. Svatba je jedinečná a zaslouží si být zachycena tak, aby se vám po letech hezky vzpomínalo na ten nejkrásnější den vašeho života.

„Harmonogram je důležitý.“

Je velmi důležité věnovat pozornost harmonogramu svatby, abych se mohl připravit na klíčové okamžiky a zachytit je naprosto dokonale. Proto se rád s vámi sejdu předem a projdeme si celý průběh svatebního dne. Tímto způsobem můžu být připraven na všechny momenty a zajistit, aby každý záběr byl naprosto dokonalý.

Jako váš svatební fotograf chci být tím, kdo vám přinese radost a vzpomínky na celý život. Proto vám doporučuji, abyste si užili svatební den naplno a přenechali práci s fotografováním mě. Pokud někdo z vašich blízkých či přátel chce na svatbě fotografovat, poproste ho, aby respektoval mou práci a neznehodnotil tak vaše fotografie.

„Svatební fotograf je jen jeden.“

Pokud plánujete mít i kameramana na svatbě, dejte mi prosím vědět předem. Tak se můžeme dohodnout a navzájem se respektovat, abychom zajistili, že oba zachytíme to nejlepší ze svatebního dne.

Rodinné focení je skvělý způsob, jak zachytit okamžiky s těmi nejdůležitějšími lidmi ve vašem životě. Nečekejte na speciální příležitost, vyfoťte se „jen tak“. Fotografie vaši rodiny můžeme udělat v parku, v lese nebo třeba jen v zahradě za domem. Tam, kde se cítíte nejlépe a kde trávíte nejvíce času.

Nemusíte mít žádné speciální rekvizity, příroda nám poskytuje spoustu materiálu, který může být na vašich fotografiích krásně vidět. Pokud však chcete, můžete si s sebou vzít i nějaké své oblíbené předměty, které vám připomínají společné zážitky a události.

Pokud máte malé děti, může být dobré vzít s sebou nějakou hračku nebo maňáska, která je dokáže zabavit a upoutat jejich pozornost. Tím zajistíte, že budou mít během focení větší trpělivost a výsledné fotografie budou vypadat přirozeně a autenticky.

Nebojte se fotografování v jakémkoliv počasí. I když bude venku trochu chladno nebo prší, můžete si přibalit deštník a zkrášlit své fotky padajícími kapkami deště. Výsledné fotografie budou originální a přirozené.

Rodinné focení je skvělá příležitost, jak strávit čas s rodinou a zároveň získat krásné vzpomínky na celý život. Snažte se uvolnit a užít si tento neformální okamžik společně. Ať už se rozhodnete pro jakékoliv místo a jakékoliv počasí, výsledek bude jistě krásný.

„Rodina i na fotkách.“

Mou specialitou je portrétní fotografování, které se nezaměřuje pouze na tradiční průkazkové fotografie. Mám rád rozmanitost, a proto se snažím zachytit různé podoby portrétů, včetně fotografování párů.

Pro mě je velmi důležité, aby portrét zapadal do svého prostředí a aby se zdál přirozený. Proto se často snažím najít vhodné místo v přírodě, kde si mohu hrát s okolním prostředím a využít přírodní světlo.

Mým cílem je vytvořit portrét, který je autentický a dokáže vystihnout osobnost a náladu fotografované osoby. Proto spolu s klienty procházíme několik možností a snažíme se najít ten nejvhodnější styl. Pokud hledáte portrétní fotografa, který vám pomůže vytvořit unikátní a osobitý portrét, neváhejte mě kontaktovat.

„Vybereme spolu oblečení.“

Pokud byste si přáli, mohu na fotografování zajistit kadeřnici i kosmetičku.

Prvně chci říct – nebojte se! Jděte do toho. Budete mít skvělou památku. Fotil jsem několik holek, které do toho šly po hlavě natolik, že byly ochotné se svléknout i v zimě. Samozřejmě všeho s mírou a například pro zimní focení je nejlepší rekvizitou termoska s čajem.

Těhotenské focení je jedinečnou příležitostí zachytit jeden z nejkrásnějších momentů v životě. Mnoho budoucích maminek se obává, jak takové focení zvládnout a zda budou vypadat dobře na fotografiích. Ale nebojte se, těhotenské focení je skvělá zkušenost a vy si ji určitě užijete.

Jedním z klíčů k úspěšnému těhotenskému focení je správná volba oblečení. Doporučujeme, abyste si vybraly oblečení, ve kterém se cítíte pohodlně a které vám sedí dobře. Těhotenské šaty, legíny a trička jsou ideální pro tuto příležitost. Pokud máte oblíbený kus oblečení, který jste si oblékaly v průběhu těhotenství a cítíte se v něm skvěle, vezměte si ho s sebou.

Při těhotenském focení jsou skvělým doplňkem i rekvizity. Můžete si s sebou vzít ultrazvukovou fotku, botičky pro vaše budoucí miminko, bryndáček, nebo oblíbené knížky a hračky. Můžete také experimentovat s barvami na obličej a vytvořit si originální make-up.

Nebojte se ani experimentovat s prostředím, ve kterém se budete fotit. Můžete zvolit studio, přírodní prostředí nebo interiér vašeho domova. Nejlepší je najít prostor, kde se cítíte pohodlně a kam se vám bude dobře vracet.

Závěrem chci říct, že těhotenské focení je skvělou příležitostí vytvořit krásné vzpomínky na vaše těhotenství a na vaše budoucí dítě. Nebojte se být sami sebou a užijte si tento speciální okamžik. S profesionálním fotografem, který vám pomůže s kompozicí, světlem a úhlem záběru, budou vaše fotky vypadat skvěle.

„Bříško vezměte s sebou!“

Jako specialista na interiérový design v CarbolDesign se často zabývám nejen tvorbou fotorealistických vizualizací, ale také fotografováním interiérů a provozů. Fotografie interiérů jsou důležité pro ukázání designového stylu a dokončeného výsledku. Tyto fotografie se mohou použít pro prezentaci výsledků zákazníkům a pro propagaci na internetu a v médiích.

Zatímco fotografování interiérů je pro mě standardní praxí, fotografování provozů bylo pro mě novou výzvou. Přesto jsem se rychle naučil, jak vytvořit skvělé fotografie hal a provozů s nádechem průmyslového stylu. Kombinace mých fotografií s vizualizacemi a výkresy může pomoci výrobcům prezentovat jejich produkty v autentickém prostředí.

Ať už se jedná o fotografování interiérů nebo provozů, vždy je důležité zajistit správné světlo a úhel pro nejlepší výsledek. Pokud hledáte fotografie interiéru nebo provozů, které dokážou zachytit styl vašeho podnikání a ukázat vaši práci v nejlepším světle, neváhejte mě kontaktovat.

 

„Skvělá webová prezentace.“

Je skvělý doplněk pro internetovou a mediální propagaci podnikání. Business fotografie jsou často oblíbené zejména mezi muži, kteří se nechtějí zaměřovat na portrétní fotografii, ale na prezentaci svého profesního vzhledu a identity.

V business fotografii je velmi důležitý dress code, který by neměl chybět. Vyžaduje se padnoucí oblek, košile, sladěný opasek a obuv. Samozřejmě, pokud vaše práce lépe vystihuje jiný styl, například mikiny, neváhejte s tím experimentovat.

Díky správnému dress codu a kompozici fotografií vytvoříme pro vás profesionální a přesvědčivou prezentaci, která vám pomůže upoutat pozornost a získat nové obchodní příležitosti.

 

„Na outfit se hraje.“

Svatební fotografie

Zachycené fotografie z Vašich významných dnů.

Rodinné fotografie

Okamžiky s dětmi, které se nemusí opakovat.

Portréty

Nevšední fotografie osob nebo skupin.

Těhotenské foto

Poslední okamžiky s kulaťoučkým bříškem.

Interiéry a provozy

Surové fotografie ušpiněných, ale i načančaných provozů.

Business foto

Firemní a business fotografie.

Můj plán = Vaše pohoda

jednoduché triky vedou k úspěchu

Nezávazná poptávka

Konzultace s klientem

Smlouva o dílo

TIPY

Co si k fotografování připravit?

Jaké zvolit správné oblečení? Ideální je, pokud se můžeme dopředu domluvit. Rád Vám poradím.
  • Pokud je dopředu známa lokalita, je možné doporučit barvu oblečení.
  • Zašlete mi fotografie vybraných kusů oblečení.
  • Nejlepší je zvolené oblečení sbalit do kufru a ten si vzít s sebou.

Je potřeba k fotografování něco speciálního? Ne. Důležití jste Vy.
  • Nevyužívám přeplácaných a opakujících se motivů.
  • Příroda je nejlepší ateliér.
  • Pokud přesto něco potřebujete, rozhodně si to vezměte.

Jaké je ideální počasí na fotografování? Slunečno a azurové nebe?
  • Ve většině případů je to nežádoucí. Vznikají ostré stíny, se kterými již nejde nic dělat.
  • Ideální počasí na fotografování je polojasno, nebo zamračeno. Světlo je krásně difuzní.
  • Nebojte se ani škaredého počasí a deště. I v takovém počasí jdou vyfotografovat skvělé dechberoucí snímky.

Potřebujete s něčím poradit?

Kontakt