O mne

Carbol Design

Lukáš Carbol

Lukáš Carbol je projektantem srdcem i duší. Věnuje se problematice navrhování již 16 let a dřevěná řemesla jsou mu v krvi. Jeho praděda vlastnil jednu z největších truhláren ve Frýdku-Místku na začátku 20. století a jeho rodinná tradice řemesel a designu pokračuje dodnes.

Lukášova cesta k projektování byla sice náročná, ale přináší mnohem větší užitek. Po základní škole se vydal na obor truhlářství a poté pokračoval v nástavbovém studiu, kde se specializoval na dřevěné konstrukce a stavby. Navíc získal drahocennou praxi jako truhlář a montážník pro výrobu nábytku.

To, co odlišuje Lukáše od ostatních projektantů, je jeho zkušenost s manuální prací a jeho schopnost vnímat detaily. Dokáže vytvářet fotorealistické vizualizace, které jsou pro zákazníka klíčové pro správné vnímání prostoru a výsledné podoby projektu.

Lukáš je také profesionálním fotografem a designérem, což mu umožňuje citlivě vnímat barvy, detaily, kompozice a celkový dojem. S jeho pomocí se zákazníci mohou těšit na detailně navržené a dokonale provedené dřevěné stavby, schodiště a nábytek, které odpovídají jejich představám a splňují jejich požadavky na interiér.

Lukášova vášeň pro design a řemesla je patrná ve všem, co dělá. Jeho cílem je udělat lidem radost z detailů, prostoru a interiéru, ve kterém se jim bude bydlet podle představ a splněných přání. Jeho otec, který je stále jeho mentorem, mu pomohl najít cestu k tomuto poslání a Lukáš se mu vždy bude vděčně klanět za jeho podporu a inspiraci.

Lukáš v číslech

stručně & jasně
1350+

Realizovaných projektů

4500+

Zpracovaných vizualizací

15

let praxe

6

spolupracující firmy