Zajištění výroby

Fotografování interiéru

Dekorace a květinové výzdoby

Designer na cestách

doplňková služba

Zajištění výroby

Po vytvoření návrhu a projektu můžeme specifikaci předat firmám, se kterými běžně spolupracujeme a usnadnit Vám tak práci při hledání vhodného dodavatele. S našimi výrobci máme ty nejlepší zkušenosti, protože dokáží splint projektové představy bez zbytečných kompromisů.

doplňková služba

Fotografování interiéru

Pokud potřebuje ať už z jakéhokoli důvodu profesionálně vyfotografovat svůj interiér, nebo třeba novou realizaci, neváhejte se na nás obrátit. Cenné dlouholeté zkušenosti v oboru fotografování hovoří za vše. https://carboldesign.cz/fotografovani/

doplňková služba

Dekorace a květinové výzdoby

Realizací výrobku to pro nás nekončí. Můžeme dokonalost posunout ještě dále a celý interiér Vám vybavit obrazy, květinami, či jinými uměleckými díly. Chápeme potřebu, a že není snadné si do interiéru vybrat květiny jen tak. Máme na to odborníky, kteří rádi poradí, zasadí a umístí vhodné květiny do celého interiéru.

doplňková služba

Designer na cestách

S radostí pracujeme i v terénu. Mnoho zákazníků využilo naší poradenskou službu a doprovázeli jsme je při nákupech, nebo radili při výběru vhodných prvků a barev do interiéru. Vezměte si na nákup odborníka. Nic na tom není.

Jste firma a hledáte projektanta ke spolupráci? Klikněte zde.